Infrastruktura SMCEBI

Kampus · IT
Laboratoria

Nieopublikowane

Na czas studiów wypożyczamy bezpłatnie laptopa typu Chromebook, który pomaga podczas zajęć dydaktycznych. Jest to urządzenie, które posiada procesor 2,16GHz, 4GB RAM oraz wbudowany dysk eMMC 32GB, matryca 13". Urządzenie posiada baterię pozwalającą na pracę 10h bez zasilania. Waży zaledwie 1,4kg. Pozwala na pracę w chmurze.

Instrukcja wypożyczania Chromebooków

1. Aby wypożyczyć Chromebooka należy posiadać konto w domenie smcebi.edu.pl. Konta zakładać można u Pana Mirosława Ziółkowskiego (miroslaw.ziolkowski(at)us.edu.pl) w pokoju S/0/02, w poniedziałki (9:00 – 11.00), wtorki i czwartki (9:00-13:00).

2. Studenci i doktoranci zobowiązani są do okazania ważnej legitymacji studenckiej/doktoranckiej potwierdzającej status studenta/doktoranta.

3. Punkt wypożyczania Chromebooków znajduje się w Info-Punkcie SMCEBI, w pokoju P/1/14. Wypożyczalnię prowadzi Pani Anna Rosik (anna.rosik(at)us.edu.pl). Wypożyczalnia otwarta jest we wtorki i czwartki 10:00 – 12:00.

4. Problemy techniczne z siecią LAN prosimy zgłaszać na adres: help.smcebi(at)us.edu.pl .

5. Regulamin wypożyczania znajduje się tutaj. Prosimy aby każdy się z nim zapoznał.

 Zwrot Chromebooków

Aby oddać Chromebooka, proszę udać się najpierw do p. Mirosława Ziółkowskiego (p. S/0/02), a następnie do p. Anny Rosik (P/1/14). Prosimy oddawać sprzęt wraz z kartonem.

W związku z zbliżającym się terminem upływu okresu wypożyczenia Chromebooków w dn. 15.02.2020 r. przypominamy o konieczności przedłużenia terminu wypożyczenia chromebooków na kolejny semestr.