Szukamy pracownika - specjalisty informatyka

Nieopublikowane
Szukamy osoby na stanowisko specjalisty informatyka w Chorzowie w Ślaskim Międzyuczelnianym Centrum Edukacji i Badań Interdyscyplinarnych (ŚMCEBI). Zakres wymiaru pracy: cały etat Wymagania: wykształcenie: wyższe Umiejętności: - znajomość systemu operacyjnego Linux oraz Windows; - znajomość Clonezilla; - znajomość Active Directory; - znajomość zagadnień z zakresu wirtualizacji i chmury; - znajomość obsługi sieci LAN/WAN i WIFI; - język angielski komunikatywnie; Dodatkowe atuty: - znajomość ansible; - znajomość Proxmox /VMware; - znajomość IOS dla przełaczników Cisco; Dokumenty (list motywacyjny i CV) należy składać do 04 października 2019r, godzina 10.00 w ŚMCEBI w Chorzowie, ul. 75 Pułku Piechoty 1A, pokój P/1/14 (sekretariat). lub emailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.