logo

WUD SILESIA 2017 W SMCEBI

W tym roku WUD Silesia zaprasza na granice systemów. Dołączcie do interdyscyplinarnej dyskusji na temat projektowania i roli projektantów we współczesnym świecie. Będziemy poruszać się po granicach systemów, poglądów, definicji, doświadczeń. Będziemy je przekraczać, łączyć i przełamywać. Wszyscy razem stworzymy kolejną edycję WUD Silesia. Wierzymy, że każdy z Was odnajdzie na niej coś wyjątkowego dla siebie. Widzimy się 9 grudnia na Śląsku w Chorzowie w SMCEBI.

WUD Silesia to międzynarodowe, bezpłatne wydarzenie edukacyjne, organizowane na Śląsku od 2010 roku przez projektantów i badaczy UX oraz entuzjastów – promotorów pojęcia ‚użyteczności’ i projektowania zorientowanego na człowieku.

Celem konferencji jest popularyzowanie wiedzy na temat projektowania użytecznych produktów i usług oraz roli i odpowiedzialności projektantów we współczesnym świecie. Podczas konferencji poszerzamy horyzonty, promujemy warsztat i narzędzia wspierające różne wyzwania projektowe, badawcze oraz strategiczne w projektowaniu.

Tegoroczna edycja będzie inspirować do zadawania pytań oraz przekraczania, przełamywania Granic (nie tylko projektowych). Dołącz do WUD Silesia 2017!

Zapraszamy na konferencję poświęconą tematyce UX (user experience) i projektowaniu skoncentrowanemu na człowieku (human-centered design).

Granice Systemów – Wyznaczanie, Przenikanie, Przełamywanie

9 grudnia 2017 / SMCEBI w Chorzowie

Rejestracja :  http://www.wudsilesia.pl/

footer