Wiele wyborów JEDEN Uniwersytet. Rekrutacja na rok akademicki 2017/2018

zrzut-ekranu-2017-06-05-o-09-36-251 czerwca 2017r. o godzinie 12:00 ruszyła Internetowa Rejestracja Kandydatów (IRK).  Uniwersytet Śląski to uczelnia prowadząca studia na dwunastu wydziałach zlokalizowanych w czterech miastach województwa śląskiego: Katowicach, Chorzowie, Sosnowcu i Cieszynie. Oferta edukacyjna obejmuje kierunki z zakresu nauk humanistycznych, społecznych, ścisłych, przyrodniczych oraz technicznych, a także sztuki.

W roku akademickim 2017/2018 kandydaci na studia mają do wyboru 75 kierunków i 228 specjalności. Dodatkowo kandydaci na studia mogą skorzystać z przygotowanej aplikacji „U-kierunkuj się”. Odpowiadając na kolejne pytania quizu, otrzymają spersonalizowaną listę kierunków studiów pierwszego stopnia dopasowanych pod kątem indywidualnych zainteresowań i preferencji.  Aplikacja ma charakter wyłącznie poglądowy, quiz dostępny jest na stronie: www.ukierunkujsie.us.edu.pl.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.kandydat.us.edu.pl

Pełna lista kierunków oraz specjalności dostępna jest na stronie: www.katalog.us.edu.pl

1 czerwca br. w Śląskim Międzyuczelnianym Centrum Edukacji i Badań Interdyscyplinarnych w Chorzowie gościliśmy pracowników Działu Promocji oraz Działu Kształcenia. W mobilnym punkcie rekrutacji udzielali informacji na temat oferty edukacyjnej Uniwersytetu Śląskiego oraz rejestracji w systemie IRK.