logo

Warsztaty SMCEBI koduje – podsumowanie

16 października odbyły się warsztaty SMCEBI koduje, zorganizowane w ramach CodeWeek. Ta cykliczna, oddolna inicjatywa organizowana jest po to, by w przyjemny i zajmujący sposób propagować kulturę i umiejętność informatycznego kodowania.
W warsztatach prowadzonych przez dr Jolantę Soberę (Współczesne samochody: czujnik ultradźwiękowy), dr Łukasza Machurę (Programowanie nieco inaczej, czyli jak wężem wytresować żółwia) oraz mgr Marcina Łobejko i mgr Aleksandrę Słapik (Jak zaprogramować fraktal?) wzięło udział prawie 70 uczniów. Odwiedziły nas reprezentacje z VII Liceum Ogólnokształcącego im. Harcerzy Obrońców Katowic, I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika z Będzina, Akademickiego Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Chorzowie, Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 z Chorzowa. Serdecznie dziękujemy uczestnikom oraz ich opiekunom. W organizacji wydarzanie pomagali nam członkowie Koła Naukowego Syntax Error.
Warsztaty cieszyły się dużym powodzeniem, chcemy więc zorganizować kolejne spotkania, o których będziemy Państwa informować.

footer