VI ogólnopolska konferencja dla młodych naukowców „Pomiędzy Naukami”

15 września 2017 r. w Śląskim Międzyuczelnianym Centrum Edukacji i Badań Interdyscyplinarnych w Chorzowie odbędzie się VI ogólnopolska konferencja dla młodych naukowców pt. „Pomiędzy naukami”. Podczas konferencji wykłady inauguracyjne zostaną wygłoszone przez dr hab. Irenę Jankowską-Sumarę z Instytutu Fizyki, Wydziału Matematyczno – Fizyczno – Techniczego Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie oraz dr hab. Piotra Młynarza z Zakładu Chemii Bioorganicznej, Wydziału Chemicznego Politechniki Wrocławskiej. Uczestnicy zaprezentują wyniki swoich badań w postaci komunikatów ustnych i plakatów naukowych. Uczestnikami konferencji są Młodzi Naukowcy czyli studentów studiów I, II oraz III stopnia, a także wszelkich badaczy do 37 roku życia z Polskich i zagranicznych uczelni wyższych.

Organizatorami konferencji są: Wydziałowa Rada Samorządu Doktoranckiego, Instytut Chemii UŚ i Instytut Fizyki im. Augusta Chełkowskiego. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie konferencji: www.pomiedzynaukami.us.edu.pl oraz na stronie FB: https://facebook.com/pomiedzynaukami

zjazd-2017