logo

 

FAQ


1. Na jak długo wypożyczam Chromebooka?
Do końca semestru, w którym został wypożyczony. Informacja ta widnieje na podpisywanych rewersach.

2. Czy Chromebooki objęte są gwarancją?
Tak. Gwarancja nie obejmuje jednak uszkodzeń mechanicznych.

Instrukcja wypożyczania Chromebooków

1. Aby wypożyczyć Chromebooka należy posiadać konto w domenie smcebi.edu.pl. Konta zakładać można u Pana Mirosława Ziółkowskiego (miroslaw.ziolkowski(at)us.edu.pl) w pokoju S/0/02, w poniedziałki (9:00 – 11.00), wtorki i czwartki (9:00-13:00).
2. Studenci i doktoranci zobowiązani są do okazania ważnej legitymacji studenckiej/doktoranckiej potwierdzającej status studenta/doktoranta.
3. Punkt wypożyczania Chromebooków znajduje się w Info-Punkcie SMCEBI, w pokoju P/1/14. Wypożyczalnię prowadzi Pani Anna Rosik (anna.rosik(at)us.edu.pl). Wypożyczalnia otwarta jest we wtorki i czwartki 10:00 – 12:00.
4. Wypożyczone Chromebooki odebrać należy u Pana Wojciecha Wyderki (wojciech.wyderka(at)us.edu.pl), w pokoju 028 (Dział Administracyjno-Gospodarczy Kampusu Chorzowskiego, Szkoła Zarządzania UŚ).
5. Problemy techniczne z siecią LAN prosimy zgłaszać na adres: help.smcebi(at)us.edu.pl .

 

Aby oddać Chromebooka, proszę udać się najpierw do p. Mirosława Ziółkowskiego (p. S/0/02), a następnie do p. Anny Rosik (P/1/14). Prosimy oddawać sprzęt wraz z kartonem.

Informacji dotyczących wypożyczenia netbooków zakupionych w ramach projektu iCSE udziela Katarzyna Balin

W związku z zbliżającym się terminem upływu okresu wypożyczenia Chromebooków oraz notebooków ACERASPIRE ONE przypominamy o konieczności zwrotu sprzętu do dnia 30.09.2016. Informuję również o możliwości przedłużenia terminu wypożyczenia notebooków na kolejny semestr. Wypożyczenia notebooków w p. E/-1/09 w dniach: 23.09, 27.09, 29.09 oraz 30.09 w godzinach 8-14.

Regulamin użyczenia przenośnego sprzętu komputerowego.

 

footer