Ankieta konsultacyjna w sprawie utworzenia strefy- SMCEBI SPORT

0001-edited

ANKIETA KONSULTACYJNA W SPRAWIE UTWORZENIA SMCEBI SPORT – WIELOFUNKCYJNEJ STREFY AKTYWNOŚCI

Szanowni Państwo,

W związku z DECYZJĄ NR 25 MINISTRA SPORTU I TURYSTYKI z dnia 4 maja 2017 r. w sprawie ogłoszenia „Programu rozwoju ponadlokalnej infrastruktury sportowej – pilotaż” Śląskie Międzyuczelniane Centrum Edukacji i Badań Interdyscyplinarnych Uniwersytetu Śląskiego wraz z Urzędem Miasta Chorzowa prowadzi prace nad wnioskiem o pozyskanie środków finansowych na SMCEBI SPORT:

BUDOWA WIELOFUNKCYJNEJ STREFY AKTYWNOŚCI – ZAGOSPODAROWANIE KWARTAŁU SKWERU Z ELEMENTAMI PLACU ZABAW I FITNESS NA TERENIE UNIWERSYTETU ŚLĄSKIEGO W CHORZOWIE.

Chcielibyśmy poznać Państwa opinię nt. propozycji naszej inwestycji. Prosimy o zapoznanie się z wizualizacją projektu Strefy Sportu SMCEBI pod adresem: www.smcebi.us.edu.pl/nowa-jakosc-w-dziedzinie-projektowania-przestrzeni-publicznej/ a następnie o wypełnienie poniższej ankiety pod adresem: https://goo.gl/83eQaT Istnieje również możliwość wypełnienia ankiety w SMCEBI w pok. P/1/14, ul. 75 Pułku Piechoty 1a, 41-500 Chorzów.

Ankieta jest skierowana głównie do mieszkańców Chorzowa oraz całej aglomeracji Śląskiej. Dziękujemy za wypełnienie ankiety!