Wstępne założenia funkcjonowania i organizacji Uniwersytetu Śląskiego na gruncie ustawy 2.0

Serdecznie zapraszamy 13 listopada 2018 r. o godz. 15.00 w auli P/0/05 w Śląskim Międzyuczelnianym Centrum Edukacji i Badań Interdyscyplinarnych, Chorzów, ul. 75 Pułku Piechoty 1A na  spotkania otwarte ze społecznością akademicką. Strona transmisji online: youtu.be/OvtLQCs_LDc.

Na stronach Uczelni zostały udostępnione materiały:

(można je pobrać, wpisując na stronie logowania nazwę użytkownika i hasło takie same jak do systemu USOSweb).

Zostały one opracowane przez Kolegium Rektorskie UŚ we współpracy z Zespołami roboczymi ds. przygotowania założeń do nowego Statutu UŚ.

Materiały te stanowią podstawę do dyskusji o przyszłej organizacji Uczelni, prowadzonej w szczególności poprzez:

• serię otwartych spotkań ze społecznością akademicką,
  • ankietę kierowaną do wszystkich pracowników Uczelni,
  • punkty informacyjno-kontaktowe na poszczególnych wydziałach,
  • adres poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., na który każdy członek społeczności akademickiej może zgłaszać swoje postulaty, uwagi i pytania.